O nas

Jesteśmy firmą handlową która pomaga firmom zagranicznym kupować polskie kotły. Obecnie współpracujemy z 21 krajami. Dzięki znajomości wielu właścicieli polskich fabryk kotłów mamy możliwość wynegocjowania bardzo korzystnych warunków handlowych.

To od nas będziesz kupował polskie kotły w cenach jakie dostałbyś bezpośrednio w fabryce. Dlaczego od nas a nie w fabryce? Kupując u nas zyskujesz solidnego partnera w Polsce, z którym możesz załatwić prawie wszystko. Negocjujemy za Ciebie warunki współpracy. Przyspieszymy terminy produkcji. Zorganizujemy transport. Dostarczamy części zamienne. Pomożemy w rozstrzyganiu sporów. Nam zależy!

Dlaczego z nami jest łatwiej? Wyobraź sobie, że chcesz kupić 10 kotłów w fabryce. Dla fabryki jesteś kolejnym klientem który kupuje 10 kotłów. My kupujemy w fabrykach dużo! Jesteśmy traktowani bardzo poważnie. Dlatego nam łatwiej jest działać w twoim imieniu. My do zakupu twoich 10 kotłów podchodzimy bardzo poważnie i traktujemy Cię jak poważnego importera.

Potwierdź naszą wiarygodność. Zapytaj fabryki o naszą firmę. Nazwa naszej firmy to „499” a strona internetowa boilers.pl jest wizytówką, dzięki której promujemy nas w twoim kraju. Zobacz naszą drugą stronę internetową: 499.com.pl

Współpraca z nami daje Ci możliwość kupowania kotłów pod oryginalną marką np. Kostrzewa, Greń, Defro, Klimosz, R-ECO i innych. Dajemy Ci możliwość kupowania tych samych kotłów w wersji OEM. Co to jest OEM nakleimy twoje logo, pomalujemy na twoje kolory firmowe, w sterowniku wyświetli się twoja nazwa. W kilku krajach fabryki kotłów mają swoich wyłącznych przedstawicieli i nie ma możliwości zakupu danej marki do tego kraju. Produkcja OEM pozwala Ci wejść z tym samym kotłem do kraju gdzie jest już wyłączny przedstawiciel. Dzięki temu Ty masz wyłączność na sprzedaż „twojego” kotła ponieważ nie będzie go miał nikt inny.

Znalazłeś firmę, której szukałeś.

Zasada czterech kroków?

Mówisz jakie kotły chcesz kupić

Jakich kotłów, piecy szukasz. Na jakie paliwa. Jakie mają mieć cechy funkcje. Jakie języki w sterownikach. Jaki przedział cenowy. Czy chcesz oryginalne marki czy mamy zrobić kotły OEM z twoim logo i w twoim kolorze. Zobacz nasze przykładowe kotły

Ustalamy szczegóły współpracy

Przyślemy do Ciebie listę proponowanych kotłów. Ceny. Warunki handlowe. Terminy realizacji. Warunki gwarancji.

Dokonujesz płatności

Dokonujesz płatności we wcześniej ustalony sposób. Jeśli kotły trzeba wyprodukować dla Ciebie będzie wymagana zaliczka przed przyjęciem zamówienia.

Wysyłamy kotły

Wysyłamy kotły bezpośrednio do twojej firmy - albo
Odbierasz kotły z jednej z fabryk w Polsce -albo
Wysyłamy kotły na magazyn przeładunkowy w dowolnym kraju.

zobacz kotły

Heat Sources sp. z o.o.

ul. Kardynała Kominka 44
44-217 Rybnik
Polska

+48 603 499 459

+48 32 427 0 499

info(at)boilers.pl

CAPTCHA
Kod zabezpieczający